Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
GSM | ANDROID Android  |  wersja na telefony komórkowe
 Kluby | Zaproszenia | Rejestracja | Kontakt

roverki.pl


KLUB ROVERki.pl jest stowarzyszeniem (nie prowadzącym działalności gospodarczej) i posiada osobowość prawną. Jest to zarazem grupa dobrowolnie zrzeszających się osób, które łączy fakt posiadania - bądź sympatia do - samochodów marki MG Rover.

Właściwie wszystko rozpoczęło się 27 lutego 2001 roku, kiedy to jeden z obecnych Klubowiczów postanowił założyć w internecie grupę dyskusyjną poświęconą samochodom marki ROVER. Głównym celem, jaki przyświecał założycielowi tej grupy, było zgromadzenie na internetowym forum właścicieli i miłośników samochodów Rover/MG, tak by mogli się oni dzielić swoimi doświadczeniami z eksploatacji samochodów i nieść sobie wzajemną pomoc w tym zakresie. Początkowo grupa dyskusyjna składała się z 9 osób, potem wszystko się jakoś potoczyło...

W pewnym momencie dorobiliśmy się własnych stron www, co przyczyniło się do rozpowszechnienia Klubu zarówno w "sieci" jak i ułatwiło promocję na polskich ulicach i parkingach. Zarówno nasze ulotki, wkładane za samochodowe wycieraczki, jak i naklejki pod tablicami rejestracyjnymi kierują użytkowników samochodów Rover i MG pod konkretny, łatwy do zapamiętania adres (www.roverki.pl).
Portal w obecnym kształcie miał swoją premierę 6 grudnia 2001 r. Jego autorem jest nasz Klubowicz Rafał. W naszej nieskromności uważamy, że jest to najlepszy - z obecnie funkcjonujących - "klubowo-motoryzacyjnych" serwisów internetowych. ;-)

Dzięki zaangażowaniu niektórych Klubowiczów udało się już zorganizować kilka ogólnopolskich zlotów i wiele lokalnych spotkań. Dużym osiągnięciem było niegdyś dla nas "wyprodukowanie" klubowych znaczków, naklejek pod tablice rejestracyjne czy koszulek polo z wyhaftowanym klubowym logo...

Przysłowie głosi - "nie od razu Kraków zbudowano". Tak też i było w naszym przypadku. Po niespełna dwóch latach od wysłania pierwszego maila na grupę dyskusyjną, liczącą początkowo zaledwie 9 osób, dziś Klub jest zarejestrowanym Stowarzyszeniem. W dniu 13 października 2002 r. na IV Ogólnopolskim Zlocie w Soczewce zapadła decyzja o konieczności zinstytucjonalizowania Klubu. Tam też powstał Komitet Założycielski, zorganizowano wybory do klubowych władz i podjęto pierwsze uchwały. Potem już tylko "odrobina" biurokracji i oczekiwanie na decyzję sądu. I stało się - w dniu 7 stycznia 2003 r. Stowarzyszenie "Klub Właścicieli i Miłośników Samochodów Rover i MG - ROVERki.pl" zyskało osobowość prawną i zostało wpisane do rejestru stowarzyszeń Krajowego Rejestru Sądowego.

Podstawą działania każdego stowarzyszenia są składki członkowskie. Tak też jest i w naszym przypadku. Walne Zgromadzenie na XIII Zlocie ustaliło wysokość rocznej składki na minimum 50 zł dla "Członków Zwyczajnych" ("Klubowiczów") i minimum 100 zł dla "Członków Wspierających" (firmy i instytucje). Składka jest płacona jednorazowo za okres pozostały do końca (31 grudzień) danego roku kalendarzowego. Zapis o składkach minimalnych znalazł się z tego względu, że wiele osób deklarowało chęć uiszczania większych wpłat na rzecz Stowarzyszenia.
Klub nie ogranicza się jednakże do "Klubowiczów" i "Członków Wspierających". Jesteśmy otwarci na Sympatyków, którzy nie ponoszą żadnych kosztów związanych z funkcjonowaniem Stowarzyszenia. Mają oni wprawdzie nieco ograniczone prawa ale mogą w znacznym stopniu uczestniczyć w życiu Klubu ROVERki.pl

Zapraszamy do wstąpienia w nasze "szeregi". By zostać "Sympatykiem" wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny zamieszczony na stronach www. Aby uzyskać status "Klubowicza" należy ponadto opłacić roczną składkę oraz koniecznie wypełnić w formularzu imię i nazwisko, adres oraz nr PESEL. W zamian za to Klubowicz otrzymuje naprawdę wiele:

* kartę klubową uprawniającą do korzystania z rabatów i zniżek udzielanych przez naszych partnerów i Członków Wspierających
* klubowy znaczek do naklejenia na samochód (bardzo ładny i solidny),
* własne konto w ramach portalu ROVERki.pl, *
* zwolnienie z opłat zlotowych,
* możliwość nabywania klubowych gadżetów po kosztach ich produkcji,
* dla chętnych konto mailowe w domenie roverki.pl (xxx@roverki.pl),
* i wiele, wiele innych...

(*) Dzięki temu Klubowicze mogą wpływać na zawartość serwisu zamieszczając galerie grafik oraz modyfikując serwis poprzez publikację artykułów i newsów a także mogą korzystać z wielu miejsc w serwisie przeznaczonych tylko dla Klubowiczów. Warto się zatem zapisać do Klubu i opłacić składkę!

Numer rachunku bankowego, na jaki należy wpłacać składki członkowskie oraz wszelkie darowizny (za które z góry dziękujemy!) to:
44 1140 1010 0000 2980 3700 1001
BRE Bank SA, 00-950 Warszawa, ul. Królewska 14

Klub ROVERki.pl
ul. Bokserska 49 02-690 Warszawa

ze stosownym dopiskiem, np. "Składka roczna 2009 - nick, imię i nazwisko (nowa legitymacja)*".

*nowa legitymacja w tytule przelewu oznacza to, że klubowicz ma już zapełnione trzy pola na naklejki roczne, i chce otrzymać nową

Składka roczna na rok 2009 wynosi minimum 50 zł (będziemy wdzięczni za większe wpłaty, stosownie do swoich możliwości finansowych).
Ponadto dobrze też jest skontaktować się w sprawie wpłat z naszym skarbnikiem - przyspieszy to proces zmiany statusu z "Sympatyka" na "Klubowicza".

Zgodnie z prawem wszelkie dochody stowarzyszenia przeznaczane są na jego działalność statutową oraz koszty administracyjne. Klub ROVERki.pl nie prowadzi działalności gospodarczej.
Oficjalna strona klubu: www.roverki.pl
Ilość klubowiczów zapisanych do motonotes.pl: 15
Dołącz do klubu »

Rover

klubowiczów sortuj po:
SMS
6.78 l/100Km

Rover 75 - średnie spalanie
Rover 75
nick: Dam-Kam
8.11 l/100Km

Rover 400 - średnie spalanie
Rover 400
nick: des
SMS
9.85 l/100Km

Rover 200 - średnie spalanie
Rover 200
nick: Homi
1. tankowanie

MG ZR
nick: humax
1. tankowanie

Rover 400 - średnie spalanie
Rover 400
nick: Ksysio
brak tankowań

Rover 200
nick: Lelobass
5.96 l/100Km

Rover 200
nick: Mortal
SMS
7.83 l/100Km

MG ZR - średnie spalanie
MG ZR
nick: Pat28
SMS
5.56 l/100Km

Rover 25
nick: Prezes89
15.07 l/100Km

Rover 400 - średnie spalanie
Rover 400
nick: robert1986
6.75 l/100Km

Rover 75
nick: se7en86
brak tankowań

Rover 400
nick: SeevS
6.63 l/100Km

Rover 25 - średnie spalanie
Rover 25
nick: Verneur
6.43 l/100Km

Rover 75 - średnie spalanie
Rover 75
nick: warp
14.75 l/100Km

Rover 800 - średnie spalanie
Rover 800
nick: YogS

Strona 1 z 1 [ 1 ]
(c) 2008 - 2018 motonotes.pl
Pomoc  |   Polityka prywatności   |   Regulamin